Autós inverterek
e-ast Inverter CLS 600-12 600 W 12 V/DC - 230 V/AC
Gyártó: e-ast
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
e-ast Inverter CLS 600-12 600 W 12 V/DC - 230 V/AC
Termékazonosító: 919794
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 57 990 Ft/db)
57 990 Ft
| Magasság | 65 mm |
|---|---|
| Hossz | 250 mm |
| Szélesség | 155 mm |
| Hűtés típus | Ventilátor |
| Bemeneti feszültség | 12 V/DC |
| Kimenet | Védőérintkezős dugalj |
| Jel kimeneti forma | Tiszta szinuszhullám |
| Gyártói szám | CLS 600-12 |
| Kimeneti feszültség | 230 V/AC |
| Teljesítmény | 600 W |
| Bemenetek | csavaros csipeszek |
| Dugaljak száma | 1 |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Tartós áram | 58.8 A |
| Hatékonyság névleges terhelésnél | 85 % |
| Bemeneti áram (max.) | 60 A |
| Távirányító | Nem |
| Csúcsteljesítmény | 1200 W |
| Bemeneti feszültség | 12 V/DC (11 - 15 V) |
| Súly | 1.6 kg |
| Termék típus | Inverter |
| Termékazonosító | 919794 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | e-ast |
| Cikkszám | 514948 |
| Súly | 1.415 kg |
Autós inverterekkel biztosíthatja az elektromos eszközök működését autóban is. A Mean Well, Voltcraft, Green Cell, e-ast és Victron Energy márkák kínálatában megtalálhatók a 1200 W-os szinuszos jellegű inverterek, mint például az e-ast HighPower HPL 1200-D-12, vagy a 300 W-os inverterek, mint az e-ast CL300-12. Válassza ki a megfelelő teljesítményű és típusú autós invertert igényeinek megfelelően.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.