e-ast Inverter HPL 3000-24 3000 W 24 V/DC - 230 V/AC
Gyártó: e-ast
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
e-ast Inverter HPL 3000-24 3000 W 24 V/DC - 230 V/AC
Termékazonosító: 919786
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 127 990 Ft/db)
127 990 Ft
| Magasság | 150 mm |
|---|---|
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 375 mm |
| Hűtés típus | Ventilátor |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimenet | Védőérintkezős dugalj |
| Jel kimeneti forma | Módosított szinuszhullám |
| Gyártói szám | HPL 3000-24 |
| Kimeneti feszültség | 230 V/AC |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Bemenetek | csavaros csipeszek |
| Dugaljak száma | 1 |
| Jel kimeneti forma | Módosított szinuszhullám |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Kimeneti feszültség | 230 V/AC |
| Tartós áram | 147 A |
| Hűtés | Ventilátor |
| Hatékonyság névleges terhelésnél | 85 % |
| Bemeneti áram (max.) | 160 A |
| Távirányító | Nem |
| Kimeneti teljesítmény | 3000 W |
| Csúcsteljesítmény | 6000 W |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC (22 - 28 V) |
| Súly | 8.5 kg |
| Termék típus | Inverter |
| Termékazonosító | 919786 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | e-ast |
| Cikkszám | 514921 |
| Súly | 6.848 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.