Redőnymotor 50 Nm (113 kg) húzóerővel, e-ast ER1060-50
Gyártó: e-ast
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
e-ast ER1060-50 Csőmotor 60 mm 113 kg 205 W 50 NmCsőmotor e-ast ER1060-50 50 NmMechanikailag beállítható végállások Erőteljes és csendes futó redőnymotor.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Equipment:...
Termékazonosító: 312343
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
Csőmotor e-ast ER1060-50 50 Nm
Mechanikailag beállítható végállások
Erőteljes és csendes futó redőnymotor.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Adapterrel 60 mm-es négyszögletes tengelyhez · Mechanikus végpont-beállítás.
Technical specifications:
Akadály észlelés: Nem · Bázisállomás (Smart Home): #####Nicht Erforderlich · Csatlakozóvezeték hossza: 2 m · Fordulatszám: 12 U/min · Forgatónyomaték: 50 Nm · Húzóerő (max.): 113 kg · Méret, hossz: 522 mm · Range of use (smart home): Árnyékolók és kapuk · Redőny tengely átmérő: 60 mm · Teljesítmény (motor): 205 W · További műszaki adatok: Védettség: IP44 · Végkikapcsolás: mechanikus · Áramfelvét (max.): 0.98 A · Átmérő: 45 mm · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Package contents:
Redőnymotor · Feltekerő henger menesztő · Menesztő a végállás gyűrű számára · Meghajtó csapágy · Biztosító csipesz · Rugós sasszeg · Beállító szerszám · Szerelési és használati útmutató
| Redőny tengely átmérő | 60 mm |
|---|---|
| Teljesítmény (motor) | 205 W |
| Fordulatszám | 12 fordulat/perc |
| Húzóerő (max.) | 113 kg |
| Áramfelvét (max.) | 0.98 A |
| Végkikapcsolás | mechanikus |
| Akadály észlelés | Nem |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Átmérő | 45 mm |
| Méret | (Ø x H) 45 mm x 522 mm |
| Hossz | 522 mm |
| Vezetékhossz | 2 m |
| Bázisállomás | Nem szükséges |
| Forgatónyomaték | 50 Nm |
| Fordulatszám | 12 fordulat/perc |
| Áramfelvét | 0,89 A |
| Húzóerő (max.) | 113 kg |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Termék típus | Csőmotor |
| Termékazonosító | 312343 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | e-ast |
| Cikkszám | 1227614 |
| Súly | 3.053 kg |
| Vonalkód | 4250401785990 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.