Redőnymotor 40 Nm (92 kg) húzóerővel, e-ast ER1060-40
Gyártó: e-ast
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Redőnymotor 40 Nm (92 kg) húzóerővelMechanikailag beállítható végállásokErős és halkjárású redőnymotorJellemzők: Adapterrel 60-es nyolcszögű tengelyhez · Mechanikailag beállítható végállások. ·Műszaki ada...
Termékazonosító: 312342
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
Mechanikailag beállítható végállások
Erős és halkjárású redőnymotor
Jellemzők:
Adapterrel 60-es nyolcszögű tengelyhez · Mechanikailag beállítható végállások. ·
Műszaki adatok:
Akadály észlelés: Nem · Csatlakozóvezeték hossza: 2 m · Fordulatszám: 15 rpm · Húzóerő (max.): 92 kg · Méret, hossz: 522 mm · Redőny tengely átmérő: 60 mm · Redőnymeghajtás típus: Csőmotor · Teljesítmény (motor): 40 Nm · További műszaki adatok: Védettség: IP44 · Végkikapcsolás: mechanikus · Áramfelvét (max.): 0.86 A · Átmérő: 45 mm · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Szállítás tartalma:
Redőnymotor,Feltekerő henger menesztő,Menesztő a végállás gyűrű számára,Meghajtó csapágy,Biztosító csipesz,Rugós sasszeg,Beállító szerszám,Szerelési és használati útmutató
| Redőny tengely átmérő | 60 mm |
|---|---|
| Teljesítmény (motor) | 198 W |
| Fordulatszám | 15 fordulat/perc |
| Húzóerő (max.) | 90 kg |
| Áramfelvét (max.) | 0.9 A |
| Végkikapcsolás | mechanikus |
| Akadály észlelés | Nem |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Átmérő | 45 mm |
| Méret | (Ø x H) 45 mm x 522 mm |
| Hossz | 522 mm |
| Vezetékhossz | 2 m |
| Bázisállomás | Nem szükséges |
| Forgatónyomaték | 40 Nm |
| Fordulatszám | 15 ford/perc |
| Áramfelvét | 0,86 A |
| Húzóerő (max.) | 92 kg |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Termék típus | Csőmotor |
| Termékazonosító | 312342 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | e-ast |
| Cikkszám | 1227613 |
| Súly | 2.903 kg |
| Vonalkód | 4250401705868 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.