Csőmotor, húzóerő max. 45 kg, e-ast ER1060-20
Gyártó: e-ast
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
e-ast ER1060-20 Csőmotor 60 mm 45 kg 156 W 20 NmCsőmotor e-ast ER1060-20 20 NmMechanikusan beállítható végállás pontok.Redőnymotor komplett meghajtó csapággyal45 mm-es motorátmérővel e sorozat motorjai egy 60-as nyolcszög...
Termékazonosító: 312291
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
Csőmotor e-ast ER1060-20 20 Nm
Mechanikusan beállítható végállás pontok.
Redőnymotor komplett meghajtó csapággyal
45 mm-es motorátmérővel e sorozat motorjai egy 60-as nyolcszögletű tengelybe beszerelhetők. Kitűnik az egyszerű és gyors szerelhetőségével ezen kívül karbantartásmentes és igen hosszú az élettartama. Az e-ast redőnymotorja magas minőségi és megbízhatósági igény kielégítésére lett kifejlesztve és gyártva. A végállások helyét mechanikusan kell beállítani a beállító szerszámmal, a motor fejen lévő beállító kerékkel.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Akadály észlelés: Nem · Bázisállomás (Smart Home): #####Nicht Erforderlich · Csatlakozóvezeték hossza: 2 m · Fordulatszám: 15 U/min · Forgatónyomaték: 20 Nm · Húzóerő (max.): 45 kg · Méret, hossz: 454 mm · Range of use (smart home): Árnyékolók és kapuk · Redőny tengely átmérő: 60 mm · Teljesítmény (motor): 156 W · További műszaki adatok: Bekapcsolási időtartam: 4 perc · A vezetékek száma 4 · Védettség: IP44 · Végkikapcsolás: mechanikus · Áramfelvét (max.): 0.68 A · Átmérő: 45 mm · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Package contents:
Redőnymotor · Menesztő a feltekerő hengerhez vagy tengelyhez · Menesztő a végállás gyűrű számára · Meghajtó csapágy · Biztosító csipesz · Rugós sasszeg · Beállító szerszám · Szerelési és használati útmutató.
| Redőny tengely átmérő | 60 mm |
|---|---|
| Teljesítmény (motor) | 156 W |
| Fordulatszám | 15 fordulat/perc |
| Húzóerő (max.) | 45 kg |
| Áramfelvét (max.) | 0.68 A |
| Végkikapcsolás | mechanikus |
| Akadály észlelés | Nem |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Átmérő | 45 mm |
| Méret | (Ø x H) 45 mm x 454 mm |
| Hossz | 454 mm |
| Vezetékhossz | 2 m |
| Bázisállomás | Nem szükséges |
| Forgatónyomaték | 20 Nm |
| Fordulatszám | 15 ford/perc |
| Áramfelvét | 0.68 A |
| Húzóerő (max.) | 45 kg |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Termék típus | Csőmotor |
| Termékazonosító | 312291 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | e-ast |
| Cikkszám | 1081358 |
| Súly | 2.26 kg |
| Vonalkód | 4250401785976 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.