Etikettek
DYMO Etikett tekercs S0929100 S0929100 89 x 51 mm Papír Fehér 300 db Nem ragasztó Időpont kártya, Névjegykártya
Gyártó: DYMO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
DYMO Etikett tekercs S0929100 S0929100 89 x 51 mm Papír Fehér 300 db Nem ragasztó Időpont kártya, Névjegykártya
Termékazonosító: 812793
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
| Etikett méret | 89 x 51 mm |
|---|---|
| Etikett típus | Papír |
| Szín | Fehér |
| Szövegszín | Fekete |
| Szilárdság | Nem ragasztó |
| Tartalom | 300 db |
| Formátum | Derékszögű |
| Etikett szélesség | 89 mm |
| Etikett magasság | 51 mm |
| Alkalmas | Thermo-Direkt nyomtató |
| Alkalmas márka | DYMO |
| Alkalmas modell | LabelWriter 330T |
| Alkalmas modell | LabelWriter 400 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 450 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 4XL |
| Termék típus | Időpont kártya |
| Termékazonosító | 812793 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DYMO |
| Cikkszám | 883567 |
| Súly | 256 g |
| Vonalkód | 3501170929100 |
Etikettekkel rendezze és jelölje meg dokumentumait! A kategóriánkban Avery-Zweckform, Herma, DYMO, Brother és Weidmüller márkák etikettéi közül választhat. A különböző méretű és színű etikettek a legkülönbözőbb célokra alkalmasak, legyen szó iratrendezésről, címkézésről vagy egyszerűen csak az információ könnyebb megtalálásáról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.