Feliratozógépek
DYMO Labelmanager 360D Feliratozó készülék Alkalmas feliratozó szalag: D1 6 mm, 9 mm, 12 mm, 19 mm
Gyártó: DYMO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
DYMO Labelmanager 360D Feliratozó készülék Alkalmas feliratozó szalag: D1 6 mm, 9 mm, 12 mm, 19 mm
Termékazonosító: 888555
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 70 990 Ft/db)
70 990 Ft
| Nyomási technológia | Hőátvitel |
|---|---|
| Alkalmas feliratozó szalag | D1 |
| Feliratozó szalag szélesség | 6 mm |
| Feliratozó szalag szélesség | 9 mm |
| Feliratozó szalag szélesség | 12 mm |
| Feliratozó szalag szélesség | 19 mm |
| Jellemzők | Akkuval |
| Billentyűzet layout | QWERTZ |
| Szélesség | 197 mm |
| Magasság | 71 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Tápellátás | Akkucsomag (vele szállítjuk) |
| Tápellátás | Tápegység (vele szállítjuk) |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 197 x 71 x 150 mm |
| Alkalmazási terület | Mobil |
| Alkalmazási terület | Állandó |
| Feliratozó szalag szélesség (max.) | 19 mm |
| Termék típus | Feliratozó készülék |
| Termékazonosító | 888555 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DYMO |
| Cikkszám | 777258 |
| Súly | 1.077 kg |
| Vonalkód | 3501170879528 |
Feliratozó gépekkel egyszerűen és gyorsan készítheti el saját címkéit, jelöléseit és matricáit! A Brother, DYMO, METO, NIIMBOT és Renkforce márkák széles választéka között biztosan megtalálja azt a feliratozógépet, amelyik megfelel az igényeinek. Válasszon a klasszikus címkenyomtatók közül vagy a modern, funkciógazdag LabelManager modellekből. A feliratozó gépek tökéletesek irodákban, otthonokban és üzletekben egyaránt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.