Duo címkenyomtató 300 x 600 dpi, max. 56 mm, USB, DYMO LabelWriter 450
Gyártó: DYMO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Duo címkenyomtató 300 x 600 dpi, max. 56 mm, USB, DYMO LabelWriter 450Duo címkenyomtató 300 x 600 dpi, max. 56 mm, USB, DYMO LabelWriter 4502 nyomtató egyben címkékhez és szalagokhozCímkéket nyomtat 56 mm-igNyomtatott D1 címke...
Termékazonosító: 812786
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 150 990 Ft/db)
150 990 Ft
Duo címkenyomtató 300 x 600 dpi, max. 56 mm, USB, DYMO LabelWriter 450
2 nyomtató egyben címkékhez és szalagokhozCímkéket nyomtat 56 mm-ig
Nyomtatott D1 címkeszalagok, akár 24 mm szélességig
Gyors, akár 51 címke percenként
A LabelWriter 450 Duo minden irodát termelékenyebbé és professzionálisabbá tesz, és tökéletesen alkalmazható olyan alkalmazásokhoz, amelyek nagy mennyiségű címkét igényelnek. Ez növeli a címkenyomtatás és -küldés hatékonyságát. Nyomtasson sokféle DYMO címkét sokoldalú nyomtatóval.
Jellemzők:
Legfeljebb 51 címke nyomtatható percenként · A hőnyomtatás technológiáját használja · Papírcímkéket és tartós műanyag címkéket nyomtasson sokféle színben és méretben · Közvetlen nyomtatás Microsoft® Word, Excel, Outlook és más programokban · Könnyen kinyomtathatja címkéit a névjegyekből a beépített címjegyzékből · Tekintse meg az összes elérhető címkemintát a képernyőn - gyorsan megtalálja az egyes feladatokhoz a legjobb címkét · Gyorsan hozzon létre címkéket egyszeri használatra a Gyors nyomtatás widget segítségével · továbbfejlesztett felbontás 600 x 300 dpi lehetővé teszi a kristálytiszta szöveg, a grafika és a vonalkódok nyomtatását · Energiatakarékos üzemmód · Csatlakozás USB-n keresztül
Műszaki adatok:
Csatlakozók (számítástechnika/multimédia): USB · Etikett szélesség (max.): 56 mm · Funkciók: Nyomtató · Gyártói szám: LabelWriter 450 Duo · Hálózat: Nem · Kivitel: Mono · Méret, magasság: 265 mm · Méret, mélység: 265 mm · Méret, szélesség: 158 mm · Nyomtatási sebesség (fekete): 108.5 mm/s · Nyomtató jellemzők: Működés etikett tekerccsel és feliratozó szalaggal · Nyomás felbontás: 300 x 600 dpi · Nyomási technológia: Termodirekt · Szín: Fekete,Ezüst · Súly: 1.36 kg · Termék típus: Címkenyomtató · További műszaki adatok: Egyetlen címkék (formátumok): 89x28 mm, 89x36 mm, 101x54 mm, 50x12 mm, 70x54 mm, 25x13 mm, 57x32 mm, 19x51 mm, 190x38 mm, 190x51 mm, 190x59 mm, 51x89 mm, 62x106 mm, 25x25 mm, 101x54 mm, Ø 57 mm
D1 sávok: 6 mm, 9 mm, 12, 19 mm, 24 mm · Tápellátás: Hálózatról üzemeltetett · WLAN: Nem
Szállítás tartalma:
USB-kábel · A DYMO Label 8. verziója, amely lehetővé teszi címek létrehozását és nyomtatását a számítógéppel, szállítási anyagok és mappák kinyomtatását, névcímkék, vonalkódok és egyebek kinyomtatását. · Címkék starter szerepe · Használati útmutató
Rendszerfeltételek:
Windows®/Mac
| Gyártói szám | LabelWriter 450 Duo |
|---|---|
| Nyomási technológia | Termodirekt |
| Funkciók | Nyomtató |
| Kivitel | Mono |
| Nyomás felbontás | 300 x 600 dpi |
| Nyomtatási sebesség (fekete) | 108.5 mm/s |
| Jellemzők | Működés etikett tekerccsel és feliratozó szalaggal |
| Csatlakozók | USB |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Max. etikett szélesség | 56 mm |
| Szín | Fekete |
| Szín | Ezüst |
| Szélesség | 158 mm |
| Magasság | 265 mm |
| Mélység | 265 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 158 x 265 x 265 mm |
| Súly | 1.36 kg |
| Hálózat | Nem |
| WLAN | Nem |
| Termék típus | Címkenyomtató |
| Termékazonosító | 812786 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DYMO |
| Cikkszám | 777238 |
| Súly | 2.515 kg |
| Vonalkód | 3501170838921 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.