Rubbermaid Etikett tekercs Vielzwecketikett Original S0722530 25 x 13 mm Papír Fehér 1000 db Véglegesen tapadó Többfunkciós címkék
Gyártó: DYMO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rubbermaid Etikett tekercs Vielzwecketikett Original S0722530 25 x 13 mm Papír Fehér 1000 db Véglegesen tapadó Többfunkciós címkék
Termékazonosító: 813024
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 590 Ft/db)
5 590 Ft
| Etikett méret | 25 x 13 mm |
|---|---|
| Etikett típus | Papír |
| Szín | Fehér |
| Szövegszín | Fekete |
| Szilárdság | Permanens |
| Tartalom | 1000 db |
| Formátum | Derékszögű |
| Etikett szélesség | 25 mm |
| Etikett magasság | 13 mm |
| Alkalmas | Thermo-Direkt nyomtató |
| Alkalmas márka | DYMO |
| Alkalmas modell | LabelWriter 310 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 330T |
| Alkalmas modell | LabelWriter 400 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 450 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 4XL |
| Termék típus | Univerzális etikett |
| Termékazonosító | 813024 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DYMO |
| Cikkszám | 776865 |
| Súly | 78 g |
| Vonalkód | 5411313113533 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.