Etikettek
DYMO Etikett tekercs 11352 S0722520 54 x 25 mm Papír Fehér 500 db Véglegesen tapadó Univerzális etikett
Gyártó: DYMO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
DYMO Etikett tekercs 11352 S0722520 54 x 25 mm Papír Fehér 500 db Véglegesen tapadó Univerzális etikett
Termékazonosító: 812785
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 090 Ft/db)
6 090 Ft
| Etikett méret | 54 x 25 mm |
|---|---|
| Etikett típus | Papír |
| Szín | Fehér |
| Szövegszín | Fekete |
| Szilárdság | Permanens |
| Tartalom | 500 db |
| Formátum | Derékszögű |
| Etikett szélesség | 54 mm |
| Etikett magasság | 25 mm |
| Alkalmas | Thermo-Direkt nyomtató |
| Alkalmas márka | DYMO |
| Alkalmas modell | LabelWriter 310 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 330T |
| Alkalmas modell | LabelWriter 400 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 450 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 4XL |
| Termék típus | Univerzális etikett |
| Termékazonosító | 812785 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DYMO |
| Cikkszám | 776864 |
| Súly | 148 g |
| Vonalkód | 5411313113526 |
Etikettekkel rendezze és jelölje meg dokumentumait! A kategóriánkban Avery-Zweckform, Herma, DYMO, Brother és Weidmüller márkák etikettéi közül választhat. A különböző méretű és színű etikettek a legkülönbözőbb célokra alkalmasak, legyen szó iratrendezésről, címkézésről vagy egyszerűen csak az információ könnyebb megtalálásáról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.