DYMO 18445 Feliratozó szalag Vinyl Szalagszín: Fehér Szövegszín: Fekete 19 mm 5.5 m
Gyártó: DYMO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Feliratozó szalag DYMO IND RHINO 18445 Vinyl Szalagszín: Fehér Szövegszín:Fekete 19 mm 5.5 mDYMO RHINO vinil szalagIdeális védelem és támogatásBeltéri és kültéri alkalmazásokhozVinil címkék általános címkékhez. Szélsőséges beltéri és kültéri körülmén...
Termékazonosító: 812783
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
DYMO RHINO vinil szalag
Ideális védelem és támogatás
Beltéri és kültéri alkalmazásokhoz
Vinil címkék általános címkékhez. Szélsőséges beltéri és kültéri körülmények között is használható, mivel a címkék ellenállnak a nedvességnek, a vegyi anyagoknak és az UV sugárzásnak. A vinil címkék széles színválasztékban kaphatók, amelyek megfelelnek a legfontosabb OSHA, ANSI és ISO színszabályoknak.
Az ipari ragasztóanyag ellenáll a nedvességnek, a szélsőséges hőmérsékleteknek, az ultraibolya sugárzásnak és még sok minden másnak, így a címkék nem hullámosodnak, sem pedig nem válnak le.
Termikus nyomtatási technológia - a címkén lévő szöveg nem fakul, és nem fakolódik be
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Vinil, állandó
Technical specifications:
Alkalmas (feliratozó márka): DYMO · Alkalmas modell (Feliratozógép): RHINO 4200,RHINO 5200,RHINO 6000,LabelManager 360D,LabelManager 420P,LabelManager 500TS,LabelManager Wireless PnP,LabelWriter Duo · Anyag: Vinyl · Feliratozó szalag hossz: 5.5 m · Feliratozó szalag szélesség: 19 mm · Szalagszín: Fehér · Szövegszín: Fekete · Típus: IND RHINO
| Típus | IND RHINO |
|---|---|
| Anyag | Vinyl |
| Szalagszín | Fehér |
| Szövegszín | Fekete |
| Feliratozó szalag szélesség | 19 mm |
| Feliratozó szalag hossz | 5.5 m |
| Alkalmas márka | DYMO |
| Alkalmas modell | RHINO 4200 |
| Alkalmas modell | RHINO 5200 |
| Alkalmas modell | RHINO 6000 |
| Alkalmas modell | LabelManager 360D |
| Alkalmas modell | LabelManager 420P |
| Alkalmas modell | LabelManager 500TS |
| Alkalmas modell | LabelManager Wireless PnP |
| Alkalmas modell | LabelWriter Duo |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Feliratozó szalag |
| Termékazonosító | 812783 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DYMO |
| Cikkszám | 776861 |
| Súly | 58 g |
| Vonalkód | 71701184450 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.