Etikettek
DYMO Etikett tekercs Kombinált csomag 13188 S0722360 89 x 28 mm Papír Fehér 3120 db Véglegesen tapadó Cím etikett
Gyártó: DYMO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
DYMO Etikett tekercs Kombinált csomag 13188 S0722360 89 x 28 mm Papír Fehér 3120 db Véglegesen tapadó Cím etikett
Termékazonosító: 812781
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
| Etikett méret | 89 x 28 mm |
|---|---|
| Etikett típus | Papír |
| Szín | Fehér |
| Szövegszín | Fekete |
| Szilárdság | Permanens |
| Tartalom | 3120 db |
| Formátum | Derékszögű |
| Etikett szélesség | 89 mm |
| Etikett magasság | 28 mm |
| Alkalmas | Thermo-Direkt nyomtató |
| Alkalmas márka | DYMO |
| Alkalmas modell | LabelWriter 310 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 330T |
| Alkalmas modell | LabelWriter 400 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 450 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 4XL |
| Termék típus | Cím etikett |
| Termékazonosító | 812781 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DYMO |
| Cikkszám | 776831 |
| Súly | 1.563 kg |
Etikettekkel rendezze és jelölje meg dokumentumait! A kategóriánkban Avery-Zweckform, Herma, DYMO, Brother és Weidmüller márkák etikettéi közül választhat. A különböző méretű és színű etikettek a legkülönbözőbb célokra alkalmasak, legyen szó iratrendezésről, címkézésről vagy egyszerűen csak az információ könnyebb megtalálásáról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.