Etikettek
DYMO Etikett tekercs 99017 S0722460 50 x 12 mm Papír Fehér 220 db Véglegesen tapadó Függő regiszter etikett
Gyártó: DYMO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
DYMO Etikett tekercs 99017 S0722460 50 x 12 mm Papír Fehér 220 db Véglegesen tapadó Függő regiszter etikett
Termékazonosító: 812776
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 590 Ft/db)
6 590 Ft
| Etikett méret | 50 x 12 mm |
|---|---|
| Etikett típus | Papír |
| Szín | Fehér |
| Szövegszín | Fekete |
| Szilárdság | Permanens |
| Tartalom | 220 db |
| Formátum | Derékszögű |
| Etikett szélesség | 50 mm |
| Etikett magasság | 12 mm |
| Alkalmas | Thermo-Direkt nyomtató |
| Alkalmas márka | DYMO |
| Alkalmas modell | LabelWriter 310 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 330T |
| Alkalmas modell | LabelWriter 400 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 450 |
| Alkalmas modell | LabelWriter 4XL |
| Termék típus | Függő regiszter etikett |
| Termékazonosító | 812776 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DYMO |
| Cikkszám | 774740 |
| Súly | 60 g |
| Vonalkód | 5411313990172 |
Etikettekkel rendezze és jelölje meg dokumentumait! A kategóriánkban Avery-Zweckform, Herma, DYMO, Brother és Weidmüller márkák etikettéi közül választhat. A különböző méretű és színű etikettek a legkülönbözőbb célokra alkalmasak, legyen szó iratrendezésről, címkézésről vagy egyszerűen csak az információ könnyebb megtalálásáról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.