DYMO 18491 Feliratozó szalag Szalagszín: Sárga Szövegszín: Fekete 19 mm 3.5 m
Gyártó: DYMO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Feliratozó szalag DYMO IND RHINO 18491 Szalagszín: Sárga Szövegszín:Fekete 19 mm 3.5 mDYMO RHINO szalag poliamid, rugalmasHajlékonyIdeális ívelt felületekhezVezetékek, kábelek és egyéb kerek felületek feliratozásához A rugalmas poliamid címkék megfel...
Termékazonosító: 812769
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
DYMO RHINO szalag poliamid, rugalmas
Hajlékony
Ideális ívelt felületekhez
Vezetékek, kábelek és egyéb kerek felületek feliratozásához A rugalmas poliamid címkék megfelelnek a szabványoknak, és meggyőzően ragaszkodnak a huzalokhoz, kábelekhez, egyenetlen és durva felületekhez. A szakadásmentes anyagok nem sérülnek a húzáskor vagy ha a kábelcsatornára állunk.
Az állandó ragasztóanyag és a nagyon rugalmas poliamid kombinációja tökéletes megoldás az ívelt felületek jelölésére.
A címkék alkalmazkodnak a vezetékekhez, kábelekhez, valamint az ívelt és texturált felületekhez és ragaszkodnak hozzájuk.
Az ipari ragasztóanyag ellenáll a nedvességnek, a szélsőséges hőmérsékleteknek, az ultraibolya sugárzásnak és még sok minden másnak, így a címkék nem hullámosodnak, sem pedig nem válnak le.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Poliamid, rugalmas
Technical specifications:
Alkalmas (feliratozó márka): DYMO · Alkalmas modell (Feliratozógép): LabelWriter Duo,RHINO 4200,RHINO 5200,RHINO 6000 · Feliratozó szalag hossz: 3.5 m · Feliratozó szalag szélesség: 19 mm · Szalagszín: Sárga · Szövegszín: Fekete · Típus: IND RHINO
| Típus | IND RHINO |
|---|---|
| Szalagszín | Sárga |
| Szövegszín | Fekete |
| Feliratozó szalag szélesség | 19 mm |
| Feliratozó szalag hossz | 3.5 m |
| Alkalmas márka | DYMO |
| Alkalmas modell | LabelWriter Duo |
| Alkalmas modell | RHINO 4200 |
| Alkalmas modell | RHINO 5200 |
| Alkalmas modell | RHINO 6000 |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Feliratozó szalag |
| Termékazonosító | 812769 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DYMO |
| Cikkszám | 774405 |
| Súly | 45 g |
| Vonalkód | 71701184917 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.