Miniceruza elem AAAA, 1,5V 600 mAh, 2 db, Duracell Ultra LR8, LR8D425, R8D425, LR61, E96, MX2500, V4004
Gyártó: Duracell
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mini elem, 2 részes készlet, DURACELL Ultra2 részes készletA Duracell Ultra sorozat Premium alkáli elemei különösen nagy teljesítményűek, és ezért alkalmasak főleg High-Tech alkalmazásokhoz, nagy energiafogyasztású készülékekhez, pl....
Termékazonosító: 38995
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
2 részes készlet
A Duracell Ultra sorozat Premium alkáli elemei különösen nagy teljesítményűek, és ezért alkalmasak főleg High-Tech alkalmazásokhoz, nagy energiafogyasztású készülékekhez, pl. digitális kamerák, vakuk, PDA-k, távirányított játékok, stb. Az Ultra elem az egyedülálló PowerCheck-et nyújtja, melynek segítségével az elemben meglévő, még rendelkezésre álló energia megállapítható.
Műszaki adatok:
Akku/elem típus: Speciális elem · Elem- és akkuméret: Mini (AAAA) · Elem-/akkutechnológia: Alkáli mangán · Feszültség: 1.5 V · Gyártói szám: MN2500 Ultra · Hasonló típusú elemek- és akkuk: AAAA,LR8,LR8D425,R8D425,LR61,E96,MX2500,V4004,V4761,MN2500,25A, · Kapacitás (mAh, Ah): 600 mAh · Méret, magasság: 42.5 mm · Tartalom: 2 db · Átmérő: 8.3 mm
| Méret | Mini (AAAA) |
|---|---|
| Technológia | Alkáli mangán |
| Feszültség | 1.5 V |
| Kapacitás | 600 mAh |
| Alternatív megnevezések | AAAA |
| Alternatív megnevezések | LR8 |
| Alternatív megnevezések | LR8D425 |
| Alternatív megnevezések | R8D425 |
| Alternatív megnevezések | LR61 |
| Alternatív megnevezések | E96 |
| Alternatív megnevezések | MX2500 |
| Alternatív megnevezések | V4004 |
| Alternatív megnevezések | V4761 |
| Alternatív megnevezések | MN2500 |
| Alternatív megnevezések | 25A, |
| Magasság | 42.5 mm |
| Átmérő | 8.3 mm |
| Tartalom | 2 db |
| Gyártói szám | MN2500 Ultra |
| Újratölthető | Nem |
| Méret | (Ø x Ma) 8.3 mm x 42.5 mm |
| Termék típus | Mini elem (AAAA) |
| Termékazonosító | 38995 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Duracell |
| Cikkszám | 650270 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 5000394041660 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.