Íróasztali alátétek
Durable 7204 720401 Asztali alátét Fekete (Sz x Ma) 650 mm x 520 mm
Gyártó: Durable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Durable 7204 720401 Asztali alátét Fekete (Sz x Ma) 650 mm x 520 mm
Termékazonosító: 919181
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 390 Ft/db)
4 390 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 650 mm x 520 mm |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magasság | 520 mm |
| Szélesség | 650 mm |
| Naptárral | Igen |
| Fóliatartóval | Igen |
| Anyag | PVC |
| csúszásmentes | Igen |
| Vastagság | 2 mm |
| Termék típus megjelölés | Premium |
| Szöveges termékmegnevezés | Schreibunterlage Premium |
| Termék típus | Asztali alátét |
| Termékazonosító | 919181 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Durable |
| Cikkszám | 775259 |
| Súly | 514 g |
Íróasztali alátétekkel védheted asztalt a foltoktól és karcolásoktól, miközben stílusos ékeként is funkcionálhatnak. Durable és Sigel márkák kínálatában megtalálod az átlátszó, fekete vagy üres mintás alátéteket, melyek tökéletesen illeszkednek modern vagy klasszikus irodatervezéshez. Válassz a különböző méretű és színválasztékunkból, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbbet.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.