Prospektustartók
Durable FLEXIPLUS 6 A4 1700008061 Prospektustartó Fekete DIN A4 Rekeszek száma 6 N/A 1 db (Sz x Ma x Mé) 247 x 745 x 100 mm
Gyártó: Durable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Durable FLEXIPLUS 6 A4 1700008061 Prospektustartó Fekete DIN A4 Rekeszek száma 6 N/A 1 db (Sz x Ma x Mé) 247 x 745 x 100 mm
Termékazonosító: 790479
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Mélység | 100 mm |
| Magasság | 745 mm |
| Szélesség | 247 mm |
| Rekeszek száma | 6 |
| Anyag | Polisztirén |
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A4 |
| Fali rögzítés lehetséges | Igen |
| Termék típus megjelölés | FLEXIPLUS 6 |
| Szöveges termékmegnevezés | Prospekthalter FLEXIPLUS 6 |
| Termék típus | Prospektustartó |
| Termékazonosító | 790479 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Durable |
| Cikkszám | 347906 |
| Súly | 1.657 kg |
| Vonalkód | 7318080008063 |
Rendkívül praktikus és stílusos prospektustartókkal rendezzük meg az információs táblákat! Durable, Deflecto, Sigel, Helit és Franken márkák széles választéka közül válogathat, melyek fali vagy állványos kivitelben kaphatók. A DIN A4-es méretű prospektusokhoz tökéletesen illeszkedő rekeszekkel rendelkező modellek garantálják a rendet és az átláthatóságot.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.