Durable COMBIBOXX A4 EXTENSION - 8579 857919 Prospektustartó Átlátszó DIN A4 Rekeszek száma 1 N/A 1 db (Sz x Ma x Mé) 242 x 320 x 34 mm
Gyártó: Durable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Durable COMBIBOXX A4 EXTENSION - 8579 857919 Prospektustartó Átlátszó DIN A4 Rekeszek száma 1 N/A 1 db (Sz x Ma x Mé) 242 x 320 x 34 mm
Termékazonosító: 790429
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 790 Ft/db)
3 790 Ft
| Szín | Átlátszó |
|---|---|
| Mélység | 34 mm |
| Magasság | 320 mm |
| Szélesség | 242 mm |
| Rekeszek száma | 1 |
| Anyag | Akril |
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A4 |
| Termék típus | Prospektustartó |
| Termékazonosító | 790429 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Durable |
| Cikkszám | 337844 |
| Súly | 318 g |
| Vonalkód | 4005546803418 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.