Durable COMBIBOXX A4 SET XL - 8586 858619 Prospektustartó Átlátszó DIN A4 Rekeszek száma 5 N/A 1 db (Sz x Ma x Mé) 242 x 580 x 155 mm
Gyártó: Durable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Durable COMBIBOXX A4 SET XL - 8586 858619 Prospektustartó Átlátszó DIN A4 Rekeszek száma 5 N/A 1 db (Sz x Ma x Mé) 242 x 580 x 155 mm
Termékazonosító: 380444
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Szín | Átlátszó |
|---|---|
| Mélység | 155 mm |
| Magasság | 580 mm |
| Szélesség | 242 mm |
| Rekeszek száma | 5 |
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A4 |
| Fali rögzítés lehetséges | Igen |
| Termék típus | Prospektustartó |
| Termékazonosító | 380444 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Durable |
| Cikkszám | 337843 |
| Súly | 1.446 kg |
| Vonalkód | 4005546803494 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.