Prospektustartók
Durable COMBIBOXX A4 - 8578 857819 Prospektustartó Átlátszó Rekeszek száma 1 1 db (Sz x Ma x Mé) 242 x 291 x 217 mm
Gyártó: Durable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Durable COMBIBOXX A4 - 8578 857819 Prospektustartó Átlátszó Rekeszek száma 1 1 db (Sz x Ma x Mé) 242 x 291 x 217 mm
Termékazonosító: 790428
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 990 Ft/db)
6 990 Ft
| Szín | Átlátszó |
|---|---|
| Mélység | 217 mm |
| Magasság | 291 mm |
| Szélesség | 242 mm |
| Rekeszek száma | 1 |
| Anyag | Akril |
| Termék típus | Prospektustartó |
| Termékazonosító | 790428 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Durable |
| Cikkszám | 337832 |
| Súly | 600 g |
| Vonalkód | 4005546803401 |
Rendkívül praktikus és stílusos prospektustartókkal rendezzük meg az információs táblákat! Durable, Deflecto, Sigel, Helit és Franken márkák széles választéka közül válogathat, melyek fali vagy állványos kivitelben kaphatók. A DIN A4-es méretű prospektusokhoz tökéletesen illeszkedő rekeszekkel rendelkező modellek garantálják a rendet és az átláthatóságot.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.