Durable 487101 DURAFRAME A5 - 4871 Információs keret, öntapadó DIN A5 Fekete (Sz x Ma) 174 mm x 236 mm 2 db
Gyártó: Durable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Durable 487101 DURAFRAME A5 - 4871 Információs keret, öntapadó DIN A5 Fekete (Sz x Ma) 174 mm x 236 mm 2 db
Termékazonosító: 790234
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 490 Ft/db)
7 490 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 174 mm x 236 mm |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magasság | 236 mm |
| Szélesség | 174 mm |
| Öntapadó | Igen |
| Cserélhető feliratozható tábla | Igen |
| Csomag mennyiség | 2 db/csomag |
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A5 |
| Termék típus megjelölés | DURAFRAME® |
| Szöveges termékmegnevezés | Információs keret DURAFRAME® |
| Nyersanyag | PVC |
| Termék típus | Információs keret, öntapadó |
| Termékazonosító | 790234 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Durable |
| Cikkszám | 328280 |
| Súly | 92.7 g |
| Vonalkód | 4005546404851 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.