DSG Canusa 8694008952 Fonat védőtömlő Fekete PBT 7 - 13 mm 10 m
Gyártó: DSG Canusa
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
DSG Canusa 8694008952 Fonat védőtömlő Fekete PBT 7 - 13 mm 10 m
Termékazonosító: 869519
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
| Jellemzők | Lángálló |
|---|---|
| Köteg átmérő (min.) | 7 mm |
| Köteg átmérő (max.) | 13 mm |
| Anyag | PBT |
| Hőmérséklet (min.) | -50 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +150 °C |
| Tartalom | 10 m |
| Szín | Fekete |
| Köteg átmérő tartomány | 7 ... 13 mm |
| Gyártói szám | 8694008952 |
| Gyártói szám | 8694008952 |
| Hőmérséklettartomány | -50 - +150 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Fonat védőtömlő |
| Termékazonosító | 869519 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DSG Canusa |
| Cikkszám | 548396 |
| Súly | 190 g |
| Vonalkód | 4016138715248 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.