Zsugorcső 6,4 mm fekete
Gyártó: DSG Canusa
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Zsugorcső 2:1 fekete Fekete Névleges Ø (zsugorodás előtt/után): 6.4 mm/3.2 mmNagy flexibilitású zsugorcső különlegesen alacsony zsugorodási hőmérséklettel (kb. 95°C). Nem olvadó szigetelőként elsősorb...
Termékazonosító: 29441
Mennyiségi egység: 1 m / db (Egységár: 415 Ft/m)
415 Ft
Fekete
Névleges Ø (zsugorodás előtt/után): 6.4 mm/3.2 mm
Nagy flexibilitású zsugorcső különlegesen alacsony zsugorodási hőmérséklettel (kb. 95°C). Nem olvadó szigetelőként elsősorban elektromos és mechanikus alkatrészeknél jön számításba. A hidegfolyás álló anyag az alacsony zsugorodási hőmérsékletnél fogva gyors burkolást tesz lehetővé.
Műszaki adatok:
Belső ragasztó: Nem · Falvastagság (zsugoratás után): 0.65 mm · Gyártói szám: 2210064952 · Hőmérséklettartomány: -55
| Névleges átmérő (zsugorodás előtt) | 6.40 mm |
|---|---|
| Névleges átmérő (zsugorodás után) | 3.20 mm |
| Szín | Fekete |
| Zsugorodási arány | 2:1 |
| Jellemzők | nyomtatható |
| Tartalom | méteráru |
| Anyag | Poliolefin (módosított, térhálósított) |
| Zsugorodási hőmérséklet (min.) | +95 °C |
| Zsugorodási hőmérséklet (max.) | +200 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Gyártói szám | 2210064952 |
| Halogénmentes | Nem |
| Gyártói szám | 2210064952 |
| Falvastagság (zsugoratás után) | 0.65 mm |
| Hőmérséklettartomány | -55 <bis/> +105 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Zsugorcső ragasztó nélkül |
| Termékazonosító | 29441 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DSG Canusa |
| Cikkszám | 531260 |
| Súly | 10 g |
| Vonalkód | 2050000171284 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.