Drive System Europe by MSW Egyenáramú meghajtó motor DSMP420-12-0024-BF 025003 12 V/DC 5.5 A 1.0 Nm 248 fordulat/perc Tengely átmérő: 8 mm 1 db
Gyártó: Drive-System Eur
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Drive System Europe by MSW Egyenáramú meghajtó motor DSMP420-12-0024-BF 025003 12 V/DC 5.5 A 1.0 Nm 248 fordulat/perc Tengely átmérő: 8 mm 1 db
Termékazonosító: 7282
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 57 990 Ft/db)
57 990 Ft
| Gyártói szám | DSMP420-12-0024-BF |
|---|---|
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Névleges áram | 5.5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5.5 A |
| Névleges fordulatszám | 248 fordulat/perc |
| Gyártói szám | 12421 |
| Tengely átmérő | 8 mm |
| Névleges forgatónyomaték | 1.0 Nm |
| Névleges fordulatszám | 233 ford/perc fordulat/perc |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Névleges áram | 5,5 A |
| Termék típus | Egyenáramú meghajtó motor |
| Termékazonosító | 7282 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Drive-System Eur |
| Cikkszám | 191880 |
| Súly | 650 g |
| Vonalkód | 4016138654936 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.