Drive System Europe by MSW Egyenáramú meghajtó motor DSMP420-24-0504-BF 025210 3.0 Nm 13.5 fordulat/perc Tengely átmérő: 8 mm 1 db
Gyártó: Drive-System Eur
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Drive System Europe by MSW Egyenáramú meghajtó motor DSMP420-24-0504-BF 025210 3.0 Nm 13.5 fordulat/perc Tengely átmérő: 8 mm 1 db
Termékazonosító: 7278
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 64 990 Ft/db)
64 990 Ft
| Gyártói szám | DSMP420-24-0504-BF |
|---|---|
| Névleges fordulatszám | 13.5 fordulat/perc |
| Gyártói szám | 12433 |
| Tengely átmérő | 8 mm |
| Névleges forgatónyomaték | 3.0 Nm |
| Névleges fordulatszám | 13,5 ford/perc fordulat/perc |
| Termék típus | Egyenáramú meghajtó motor |
| Termékazonosító | 7278 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Drive-System Eur |
| Cikkszám | 191866 |
| Súly | 742 g |
| Vonalkód | 4016138655056 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.