Drive System Europe by MSW Egyenáramú meghajtó motor DSMP420-24-0212-BF 025208 2.5 Nm 31 fordulat/perc Tengely átmérő: 8 mm 1 db
Gyártó: Drive-System Eur
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Drive System Europe by MSW Egyenáramú meghajtó motor DSMP420-24-0212-BF 025208 2.5 Nm 31 fordulat/perc Tengely átmérő: 8 mm 1 db
Termékazonosító: 7274
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 64 990 Ft/db)
64 990 Ft
| Gyártói szám | DSMP420-24-0212-BF |
|---|---|
| Névleges fordulatszám | 31 fordulat/perc |
| Gyártói szám | 12429 |
| Tengely átmérő | 8 mm |
| Névleges forgatónyomaték | 2.5 Nm |
| Névleges fordulatszám | 31 for/perc fordulat/perc |
| Termék típus | Egyenáramú meghajtó motor |
| Termékazonosító | 7274 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Drive-System Eur |
| Cikkszám | 191853 |
| Súly | 740 g |
| Vonalkód | 4016138655018 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.