Drive System Europe by MSW Egyenáramú meghajtó motor DSMP420-24-0061-BF 025108 1.8 Nm 102 fordulat/perc Tengely átmérő: 8 mm 1 db
Gyártó: Drive-System Eur
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Drive System Europe by MSW Egyenáramú meghajtó motor DSMP420-24-0061-BF 025108 1.8 Nm 102 fordulat/perc Tengely átmérő: 8 mm 1 db
Termékazonosító: 7269
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 62 990 Ft/db)
62 990 Ft
| Gyártói szám | DSMP420-24-0061-BF |
|---|---|
| Névleges fordulatszám | 102 fordulat/perc |
| Gyártói szám | 12435 |
| Tengely átmérő | 8 mm |
| Névleges forgatónyomaték | 1.8 Nm |
| Névleges fordulatszám | 102 ford/perc fordulat/perc |
| Termék típus | Egyenáramú meghajtó motor |
| Termékazonosító | 7269 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Drive-System Eur |
| Cikkszám | 191824 |
| Súly | 686 g |
| Vonalkód | 4016138655070 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.