Egyenáramú meghajtó motor, Drive System Europe by MSW DSMP420-24-0024-BF 025007
Gyártó: Drive-System Eur
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Egyenáramú meghajtó motor, Drive System Europe by MSW DSMP420-24-0024-BF 025007Egyenáramú meghajtó motor, Drive System Europe by MSW DSMP420-24-0024-BF 0250070,95 Nm 240 fordulat/percBolygókerekes hajtóműMűszaki ada...
Termékazonosító: 7267
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 57 990 Ft/db)
57 990 Ft
Egyenáramú meghajtó motor, Drive System Europe by MSW DSMP420-24-0024-BF 025007
0,95 Nm240 fordulat/perc
Bolygókerekes hajtómű
Műszaki adatok:
Gyártói szám: 025007 · Névleges fordulatszám: 240 fordulat/perc · Névleges forgatónyomaték: 0.95 Nm · Tengely átmérő: 8 mm
| Gyártói szám | DSMP420-24-0024-BF |
|---|---|
| Névleges fordulatszám | 240 fordulat/perc |
| Gyártói szám | 12431 |
| Tengely átmérő | 8 mm |
| Névleges forgatónyomaték | 0.95 Nm |
| Névleges fordulatszám | 240 ford/perc fordulat/perc |
| Termék típus | Egyenáramú meghajtó motor |
| Termékazonosító | 7267 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Drive-System Eur |
| Cikkszám | 191810 |
| Súly | 650 g |
| Vonalkód | 4016138655032 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.