Nemesacél kefe, 2 db, Ø 3.2 mm, Dremel 26150531JA
Gyártó: Dremel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Nemesacél kefe, 2 db, Ø 3.2 mm, Dremel 26150531JAAz acél körkefék megakadályozzák az "utánrozsdásodást" rozsdaálló anyagok, ón, alumínium és nemesacélnál.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Műszaki adatok: Anyag: N...
Termékazonosító: 320929
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
Az acél körkefék megakadályozzák az "utánrozsdásodást" rozsdaálló anyagok, ón, alumínium és nemesacélnál.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Anyag: Nemesacél · Szár átmérő: 3.2 mm · Tartalom: 2 db · További műszaki adatok: Maximális fordulatszám: 15000 ford/perc · Átmérő: 13 mm
| Tartalom | 2 db |
|---|---|
| Átmérő | 13 mm |
| Anyag | Nemesacél |
| Szár átmérő | 3.2 mm |
| Termékazonosító | 320929 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Dremel |
| Cikkszám | 1318397 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 8710364070374 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.