Hangszóró kábelek
DRAKA 1002203 Videókábel Zöld méteráru
Gyártó: DRAKA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
DRAKA 1002203 Videókábel Zöld méteráru
Termékazonosító: 870098
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
| Jellemzők | Árnyékolt |
|---|---|
| Jellemzők | Tejes árnyékolás |
| Külső Ø | 4.50 mm |
| Szín | Zöld |
| Tartalom | méteráru |
| Hajlítási sugár | 5.5 |
| Hajlítási sugár (külső átmérő mérete a hajlékony használathoz) | 5.5 |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Igen |
| Gyártói szám | 1002203 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Vezeték felépítés | Réz, szilárd, csupasz |
| Csillapítás | >100 dB |
| Gyártói szám | Video |
| Termék típus | Videókábel |
| Termékazonosító | 870098 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DRAKA |
| Cikkszám | 608745 |
| Súly | 26 g |
| Vonalkód | 2050001564665 |
A minőségi hangszóró kábel kiválasztása kulcsfontosságú a zene élvezéséhez és a professzionális audiorendszerek működéséhez. Kínálatunkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Sommer Cable, Oehlbach, Cordial és TRU COMPONENTS kábeljei, melyek garantálják a tiszta hangátvitelt és megbízható teljesítményt. Válasszon Speakon, XLR vagy más típusú kábeleket, különböző hosszúságban és keresztmetszetben, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.