Kerti tartozékok
dörner + helmer 190412 DH többcélú vezeték Ø 1 mm, polipropilén 6x 100m 600 m
Gyártó: dörner + helmer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
dörner + helmer 190412 DH többcélú vezeték Ø 1 mm, polipropilén 6x 100m 600 m
Termékazonosító: 969081
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Méret | (H x Sz) 600 m x 1 mm |
|---|---|
| Hossz | 600 m |
| Szélesség | 1 mm |
| Termék típus | Többfunkciós zsineg |
| Termékazonosító | 969081 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | dörner + helmer |
| Cikkszám | 1206519 |
| Súly | 937 g |
Rendben tartsuk a kertünket! A kerti tartozékok kategóriánkban megtalálod azokat a praktikus eszközöket, amelyekkel könnyedén ellenőrizheted a talaj nedvességet és pH-értékét. Berger & Schröter, Meister Werkzeuge, Wesperado márkák termékeivel biztosíthatod a kert egészségét és termésbőségét. Találd meg a tökéletes kerti kombi tesztert, vagy válassz egy praktikus Tépőzár kerti használatra!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.