Kötelek és tartozékok
dörner + helmer 190324 Polipropilén kötél Forgatott (Ø x H) 14 mm x 10 m Fekete
Gyártó: dörner + helmer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
dörner + helmer 190324 Polipropilén kötél Forgatott (Ø x H) 14 mm x 10 m Fekete
Termékazonosító: 801594
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Méret | (Ø x H) 14 mm x 10 m |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Átmérő | 14 mm |
| Hossz | 10 m |
| Anyag | Polipropilén |
| Anyagjellemző | Forgatott |
| Szakítóerő | 2690 daN |
| Terhelés (max.) | 335 kg |
| Termék típus | Polipropilén kötél |
| Termékazonosító | 801594 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | dörner + helmer |
| Cikkszám | 1206492 |
| Súly | 1.11 kg |
| Vonalkód | 4016138906608 |
A kötelek és tartozékok kategóriánkban megtalálhatók a legfontosabb eszközök a rögzítéshez, legyen szó drótkötélről, szorító kengyelekról vagy más hozzávalókról. Dörner + Helmer, TOOLCRAFT, VISO és Berger & Schröter márkák termékeit kínáljuk, hogy megfeleljenek minden igénynek. Válasszon a rendelkezésre álló drótkötél méretekből és típusokból, vagy kereszen meghatározott célra szánt speciális köteleket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.