Kerti tartozékok
dörner + helmer 190321 DH kenderkötél Ø 6 mm, természetes 30m 30 m
Gyártó: dörner + helmer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
dörner + helmer 190321 DH kenderkötél Ø 6 mm, természetes 30m 30 m
Termékazonosító: 983067
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
| Méret | (H x Sz) 30 m x 6 mm |
|---|---|
| Hossz | 30 m |
| Szélesség | 6 mm |
| Termék típus | Kenderkötél |
| Termékazonosító | 983067 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | dörner + helmer |
| Cikkszám | 1206489 |
| Súly | 690 g |
Rendben tartsuk a kertünket! A kerti tartozékok kategóriánkban megtalálod azokat a praktikus eszközöket, amelyekkel könnyedén ellenőrizheted a talaj nedvességet és pH-értékét. Berger & Schröter, Meister Werkzeuge, Wesperado márkák termékeivel biztosíthatod a kert egészségét és termésbőségét. Találd meg a tökéletes kerti kombi tesztert, vagy válassz egy praktikus Tépőzár kerti használatra!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.