Kötelek és tartozékok
dörner + helmer 171951 Nemesacél lánc Ezüst Nemesacél A2 15 m
Gyártó: dörner + helmer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
dörner + helmer 171951 Nemesacél lánc Ezüst Nemesacél A2 15 m
Termékazonosító: 796975
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
| Szín | Ezüst |
|---|---|
| Hossz | 15 m |
| Anyag | Nemesacél |
| Anyagjellemző | A2 |
| Láncszem hossza | 16 mm |
| Láncszem erősség | 4 mm |
| Láncszem szélesség | 4.8 mm |
| Termék típus | Nemesacél lánc |
| Termékazonosító | 796975 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | dörner + helmer |
| Cikkszám | 1206309 |
| Súly | 4.97 kg |
| Vonalkód | 4016138904765 |
A kötelek és tartozékok kategóriánkban megtalálhatók a legfontosabb eszközök a rögzítéshez, legyen szó drótkötélről, szorító kengyelekról vagy más hozzávalókról. Dörner + Helmer, TOOLCRAFT, VISO és Berger & Schröter márkák termékeit kínáljuk, hogy megfeleljenek minden igénynek. Válasszon a rendelkezésre álló drótkötél méretekből és típusokból, vagy kereszen meghatározott célra szánt speciális köteleket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.