Kötelek és tartozékok
dörner + helmer 171896 Kerekacél lánc Ezüst Acél Galvanikusan cinkezett 10 m
Gyártó: dörner + helmer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
dörner + helmer 171896 Kerekacél lánc Ezüst Acél Galvanikusan cinkezett 10 m
Termékazonosító: 982917
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
| Szín | Ezüst |
|---|---|
| Hossz | 10 m |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Galvanikusan cinkezett |
| Láncszem hossza | 49 mm |
| Láncszem erősség | 7 mm |
| Láncszem szélesség | 12 mm |
| Termék típus | Kerekacél lánc |
| Termékazonosító | 982917 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | dörner + helmer |
| Cikkszám | 1206301 |
| Súly | 8.325 kg |
A kötelek és tartozékok kategóriánkban megtalálhatók a legfontosabb eszközök a rögzítéshez, legyen szó drótkötélről, szorító kengyelekról vagy más hozzávalókról. Dörner + Helmer, TOOLCRAFT, VISO és Berger & Schröter márkák termékeit kínáljuk, hogy megfeleljenek minden igénynek. Válasszon a rendelkezésre álló drótkötél méretekből és típusokból, vagy kereszen meghatározott célra szánt speciális köteleket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.