Csillag-villáskulcs készlet 8 részes 8 - 19 mm Mannesmann 130-08 DIN
Gyártó: Brüder Mannesman
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kulcsnyílások: 8/9/10/12/13/14/17/19 mmKróm-vanádium anyagbólTárolódobozban szállítjukMűszaki adatok: Anyag: Króm-vanádium acél · Anyagjellemző: Krómozott · Csavarkulcs típus: Racsnis csavarkulcs készlet · DIN szabvány: DIN...
Termékazonosító: 49258
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 5 790 Ft/készlet)
5 790 Ft
Króm-vanádium anyagból
Tárolódobozban szállítjuk
Műszaki adatok:
Anyag: Króm-vanádium acél · Anyagjellemző: Krómozott · Csavarkulcs típus: Racsnis csavarkulcs készlet · DIN szabvány: DIN 3113 Form A · Kulcsszélesség: 8 mm,9 mm,10 mm,12 mm,13 mm,14 mm,17 mm,19 mm
| Kulcsszélesség | 8 mm |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 9 mm |
| Kulcsszélesség | 10 mm |
| Kulcsszélesség | 12 mm |
| Kulcsszélesség | 13 mm |
| Kulcsszélesség | 14 mm |
| Kulcsszélesség | 17 mm |
| Kulcsszélesség | 19 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Krómozott |
| DIN szabvány | DIN 3113-A |
| Anyag | Króm-vanádium, krómozott, csiszolt fejjel |
| Kulcstávolság | 8 - 19 mm |
| Termék típus | Racsnis csavarkulcs készlet |
| Termékazonosító | 49258 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brüder Mannesman |
| Cikkszám | 806137 |
| Súly | 693 g |
| Vonalkód | 4003315079767 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.