Villáskulcs készlet 8 részes
Gyártó: Brüder Mannesman
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Műszaki adatok: Anyag: Króm-vanádium acél · Anyagjellemző: Krómozott,Polírozott · Csavarkulcs típus: Kettős csavarkulcs készlet · DIN szabvány: DIN 3110 · Kulcsszélesség: 6 mm,7 mm,8 mm,9 mm,10 mm,11 mm,12 mm,13 mm,14 mm,15 mm,16 mm,17 mm,...
Termékazonosító: 49257
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 5 190 Ft/készlet)
5 190 Ft
Anyag: Króm-vanádium acél · Anyagjellemző: Krómozott,Polírozott · Csavarkulcs típus: Kettős csavarkulcs készlet · DIN szabvány: DIN 3110 · Kulcsszélesség: 6 mm,7 mm,8 mm,9 mm,10 mm,11 mm,12 mm,13 mm,14 mm,15 mm,16 mm,17 mm,18 mm,19 mm,20 mm,22 mm
| Kulcsszélesség | 6 mm |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 7 mm |
| Kulcsszélesség | 8 mm |
| Kulcsszélesség | 9 mm |
| Kulcsszélesség | 10 mm |
| Kulcsszélesség | 11 mm |
| Kulcsszélesség | 12 mm |
| Kulcsszélesség | 13 mm |
| Kulcsszélesség | 14 mm |
| Kulcsszélesség | 15 mm |
| Kulcsszélesség | 16 mm |
| Kulcsszélesség | 17 mm |
| Kulcsszélesség | 18 mm |
| Kulcsszélesség | 19 mm |
| Kulcsszélesség | 20 mm |
| Kulcsszélesség | 22 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Krómozott |
| Anyagjellemző | Polírozott |
| DIN szabvány | DIN 3110 |
| Anyag | Króm-vanádium acél, krómozott, polírozott fejek |
| Kulcstávolság | 6 x 7 - 20 x 22 mm |
| Termék típus | Kettős csavarkulcs készlet |
| Termékazonosító | 49257 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brüder Mannesman |
| Cikkszám | 806110 |
| Súly | 880 g |
| Vonalkód | 4003315079750 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.