Imbuszkulcs, hatszögkulcs készlet hajlított, L alakú 8 részes 2/2,5/3/4/5/6/8/10 mm Mannesmann M180-10CV
Gyártó: Brüder Mannesman
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
8 részes hajlított imbuszkulcs készletDIN 991Jellemzők: Króm vanádium acél anyagbólMűszaki adatok: Anyag: Króm-vanádium acél · Csavarhúzó típus: Hajlított csavarhúzó készlet · Elhajtás: Belső hatlap · Kul...
Termékazonosító: 24407
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
DIN 991
Jellemzők:
Króm vanádium acél anyagból
Műszaki adatok:
Anyag: Króm-vanádium acél · Csavarhúzó típus: Hajlított csavarhúzó készlet · Elhajtás: Belső hatlap · Kulcsszélesség: 2.5 mm,3 mm,4 mm,5 mm,6 mm,8 mm,10 mm,2 mm · Súly: 240 g
Szállítás tartalma:
2/2,5/3/4/5/6/8/10 mm.
| Elhajtás | Belső hatlap |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 2.5 mm |
| Kulcsszélesség | 3 mm |
| Kulcsszélesség | 4 mm |
| Kulcsszélesség | 5 mm |
| Kulcsszélesség | 6 mm |
| Kulcsszélesség | 8 mm |
| Kulcsszélesség | 10 mm |
| Kulcsszélesség | 2 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Súly | 240 g |
| Kivitel | Metrikus |
| Termék típus | Hajlított csavarhúzó készlet |
| Termékazonosító | 24407 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brüder Mannesman |
| Cikkszám | 481598 |
| Súly | 237 g |
| Vonalkód | 4003315010203 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.