Kempinglámpák
Brüder Mannesmann Mannesmann Petróleumlámpa üveghenger Átlátszó Alkalmas Mannesmann Starklichtlampe 1 db
Gyártó: Brüder Mannesman
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Brüder Mannesmann Mannesmann Petróleumlámpa üveghenger Átlátszó Alkalmas Mannesmann Starklichtlampe 1 db
Termékazonosító: 24386
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 990 Ft/db)
3 990 Ft
| Méret | (Ø x Ma) 106 mm x 118 mm |
|---|---|
| Szín | Átlátszó |
| Átmérő | 106 mm |
| Magasság | 118 mm |
| Alkalmas | Mannesmann |
| Alkalmas | Starklichtlampe |
| Anyag | Üveg |
| Gyártói szám | Glas |
| Termék típus | Petróleumlámpa üveghenger |
| Termékazonosító | 24386 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brüder Mannesman |
| Cikkszám | 480474 |
| Súly | 225 g |
| Vonalkód | 4003315658764 |
A kempinglámpák nélkülözhetetlen kellékei az outdoor kalandoknak. Energiaforrásként petróleum vagy akkumulátorral működnek, a legkülönfélébb márkák, mint a Brüder Mannesmann és az Energizer kínálatából választhatók. A klasszikus petróleumlámpa mellett modern LED-es kempinglámpákat is megtalálhatsz, amelyek energiatakarékosak és tartósak. Válassz a megfelelő fényerősségű és funkciójú lámpát az álomkempingezéshez!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.