Etikettek
Brother DK-11203 Etikett tekercs 17 x 87 mm Papír Fehér 300 db Véglegesen tapadó DK11203 Mappa regiszter etikett
Gyártó: Brother
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Brother DK-11203 Etikett tekercs 17 x 87 mm Papír Fehér 300 db Véglegesen tapadó DK11203 Mappa regiszter etikett
Termékazonosító: 810209
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
| Etikett méret | 17 x 87 mm |
|---|---|
| Etikett típus | Papír |
| Szín | Fehér |
| Szövegszín | Fekete |
| Szilárdság | Permanens |
| Tartalom | 300 db |
| Formátum | Derékszögű |
| Etikett szélesség | 17 mm |
| Etikett magasság | 87 mm |
| Alkalmas | Thermo-Direkt nyomtató |
| Alkalmas márka | Brother |
| Alkalmas modell | QL-550 |
| Alkalmas modell | QL-500 |
| Alkalmas modell | QL-500A |
| Alkalmas modell | QL-500BS |
| Alkalmas modell | QL-500BW |
| Alkalmas modell | QL-560VP |
| Alkalmas modell | QL-560 |
| Alkalmas modell | QL-570 |
| Alkalmas modell | QL-580N |
| Alkalmas modell | QL-650TD |
| Alkalmas modell | QL-700 |
| Alkalmas modell | QL-710W |
| Alkalmas modell | QL-720NW |
| Alkalmas modell | QL-1050 |
| Alkalmas modell | QL-1050N |
| Alkalmas modell | QL-1060N |
| Termék típus | Mappa regiszter etikett |
| Termékazonosító | 810209 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brother |
| Cikkszám | 774094 |
| Súly | 145 g |
| Vonalkód | 4977766628150 |
Etikettekkel rendezze és jelölje meg dokumentumait! A kategóriánkban Avery-Zweckform, Herma, DYMO, Brother és Weidmüller márkák etikettéi közül választhat. A különböző méretű és színű etikettek a legkülönbözőbb célokra alkalmasak, legyen szó iratrendezésről, címkézésről vagy egyszerűen csak az információ könnyebb megtalálásáról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.