Állólámpák
Brilliant Vessa 92940/75 Állólámpa E27 60 W Króm, Fehér
Gyártó: Brilliant
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Brilliant Vessa 92940/75 Állólámpa E27 60 W Króm, Fehér
Termékazonosító: 972802
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 36 990 Ft/db)
36 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényforrás típus | Halogén |
| Foglalat | E27 |
| Teljesítmény fényforrásonként | 60 W |
| Teljesítmény | 60 W |
| Védelmi osztály | II |
| Védelmi típus | IP20 |
| Szín | Króm |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fém |
| Anyag | Műanyag |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Magasság | 166 cm |
| Termék típus | Állólámpa |
| Termékazonosító | 972802 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brilliant |
| Cikkszám | 818189 |
| Súly | 7.71 kg |
Állólámpáinkkal megteremtheti otthonában az Ön számára tökéletes hangulatot. A Paulmann, Maul, Nordlux és Deko Light márkáktól számos stílusban és méretben választhat, legyen szó modern, klasszikus vagy minimalista designról. Az LED-es állólámpák energiatakarékosak és hosszú élettartamúak, míg a hagyományos izzós lámpák meleg és meghitt hangulatot kölcsönöznek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.