Gyermekszobai lámpák
Brilliant Antony Csíptetős lámpa LED Fixen beépített LED-es Titán
Gyártó: Brilliant
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Brilliant Antony Csíptetős lámpa LED Fixen beépített LED-es Titán
Termékazonosító: 785320
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Fényszín | 3000 K |
| Fényáram/fényforrás | 200 lm |
| Fényáram összesen | 200 lm |
| Jellemzők | Dönthető kar |
| Szín | Titán |
| Anyag | Fém |
| Anyag | Műanyag |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Magasság | 38 cm |
| Termék típus | Csíptetős lámpa |
| Termékazonosító | 785320 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brilliant |
| Cikkszám | 759556 |
| Súly | 486 g |
| Vonalkód | 4004353175510 |
A gyermekszobai lámpák között megtalálhatók a legkülönlegesebb és legszívmelengetőbb modellek, amelyek varázslatos hangulatot teremtenek a gyerekek számára. A Brilliant Antony Csíptetős lámpa LED Fixen beépített LED-es Titán például egy játékos és modern választás, míg a Junior Fehér asztali lámpa klasszikus eleganciát képvisel. Energiatakarékos lámpáinkkal nemcsak a környezetet védjük, hanem a számlákat is kedvezően befolyásoljuk.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.