Brilliant Antony Csíptetős lámpa LED Fixen beépített LED-es Fehér
Gyártó: Brilliant
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Brilliant Antony Csíptetős lámpa LED Fixen beépített LED-es Fehér
Termékazonosító: 785319
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 890 Ft/db)
7 890 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Fényszín | 3000 K |
| Fényáram/fényforrás | 200 lm |
| Fényáram összesen | 200 lm |
| Jellemzők | Dönthető kar |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fém |
| Anyag | Műanyag |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Magasság | 38 cm |
| Termék típus | Csíptetős lámpa |
| Termékazonosító | 785319 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brilliant |
| Cikkszám | 759555 |
| Súly | 488 g |
| Vonalkód | 4004353175503 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.