Asztali lámpák
Brilliant Jan 92762/05 Asztali lámpa Energiatakarékos lámpa E27 40 W Fehér
Gyártó: Brilliant
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Brilliant Jan 92762/05 Asztali lámpa Energiatakarékos lámpa E27 40 W Fehér
Termékazonosító: 785312
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényforrás típus | Energiatakarékos lámpa |
| Foglalat | E27 |
| Teljesítmény fényforrásonként | 40 W |
| Teljesítmény | 40 W |
| Jellemzők | Hajlékony kar |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fém |
| Anyag | Műanyag |
| Súly | 1.6 kg |
| Méret | (Ø x Ma) 19 cm x 52 cm |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Átmérő | 19 cm |
| Magasság | 52 cm |
| Hossz | 28 cm |
| Termék típus | Asztali lámpa |
| Termékazonosító | 785312 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brilliant |
| Cikkszám | 577802 |
| Súly | 1.33 kg |
| Vonalkód | 4004353121609 |
Találja meg álmai asztali lámpáját nálunk! A Paulmann, Maul, Deko Light, Brilliant és Sygonix márkák széles választékából biztosan megtalálja a tökéletes modellt az ízlésének és igényeinek megfelelően. Éjjeliszekrény lámpát keres? Vagy egy stílusos asztali lámpa illeszkedne jobban a munkaterébe? Fedezze fel kínálatunkat és hozzon otthon meleg hangulatot!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.