Brilliant Tori G99027/06 LED-es íróasztali lámpa LED 5 W Fekete
Gyártó: Brilliant
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LED asztali lámpa ToriNappali fényű fehér LEDDimmelhetőTap-On funkcióIgény szerint állítható, az asztali lámpa bárhol elhelyezhető, ahol a fényt egyénileg kell beállítani íráshoz vagy olvasáshoz. Funkcionális használatra készü...
Termékazonosító: 977597
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
Nappali fényű fehér LED
Dimmelhető
Tap-On funkció
Igény szerint állítható, az asztali lámpa bárhol elhelyezhető, ahol a fényt egyénileg kell beállítani íráshoz vagy olvasáshoz. Funkcionális használatra készült, dekorációs elemként is használható.A tartós LED technológia egyben energiatakarékossá teszi ezeket a lámpákat. A semleges fehér fény objektív, de nem hideg légkört teremt. Egy érintéses fényerőszabályzó is be van építve, amellyel tetszőlegesen változtatható a fényerő - világostól és jól megvilágítotttól a kényelmesen hangulatosig. A megvilágítandó terület a fej és az ízületek segítségével rugalmasan állítható. A hálózati csatlakozás alternatívájaként a lámpa USB-n keresztül is működtethető.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők: Forgatható · Forgó · Tap-on funkció.
Műszaki adatok: 2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Anyag: Műanyag · Energiafogyasztás: 6 kW/1000 óra · Fényforrások száma: 1 · Fényforrással: Igen · Fényszín: 5000 K · Fényszín (fényforrás): Nappalifény fehér · Fényáram összesen: 320 lm · Fényáram/fényforrás (lumen): 320 lm · Gyártói szín: Fekete · Helyiség: Nappali/étkező, Dolgozószoba, Hálószoba, Konyha · Kivitel (lámpa): Derékszögű · Lámpa jellemzők: Forgatható, Dönthető, Dimmelhető, Tap-On funkció, USB csatlakozóval · Méret, hossz: 62 cm · Méret, magasság: 60.5 cm · Méret, szélesség: 10.5 cm · Tanúsító kód, EEK: 777872 · Teljesítmény: 5 W · Teljesítmény fényforrásonként: 5 W · Vezeték nélküli töltő funkció: Nem · Védelmi osztály: II · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma: LED-es íróasztali lámpa · Használati útmutató.
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényforrás típus | LED |
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Teljesítmény fényforrásonként | 5 W |
| Teljesítmény | 5 W |
| Energiafogyasztás | 6 kW/1000 óra |
| Fényszín | 5000 K |
| Fényszín | Nappalifény fehér |
| Fényáram/fényforrás | 320 lm |
| Fényáram összesen | 320 lm |
| Jellemzők | Forgatható |
| Jellemzők | Dönthető |
| Jellemzők | Dimmelhető |
| Jellemzők | Tap-On funkció |
| Jellemzők | USB csatlakozóval |
| Védelmi osztály | II |
| Védelmi típus | IP20 |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Méret | (H x Sz x Ma) 62 x 10.5 x 60.5 cm |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Magasság | 60.5 cm |
| Hossz | 62 cm |
| Szélesség | 10.5 cm |
| Kivitel | Derékszögű |
| Termék típus | LED-es íróasztali lámpa |
| Termékazonosító | 977597 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brilliant |
| Cikkszám | 1719313 |
| Súly | 908 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.