Mikroszkópok
Bresser Optik Biorit ICD-CS Sztereo mikroszkóp Binokulár 20 x Beeső fény
Gyártó: Bresser Optik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bresser Optik Biorit ICD-CS Sztereo mikroszkóp Binokulár 20 x Beeső fény
Termékazonosító: 852122
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 165 990 Ft/db)
165 990 Ft
| Kivitel | Binokulár |
|---|---|
| Optikai nagyítás (min.) | 10 x |
| Optikai nagyítás (max.) | 20 x |
| Munkatávolság (max.) | 230 mm |
| Világításmód | Beeső fény |
| Fényforrás típus | Fénycsöves lámpa |
| Fényforrás teljesítmény | 6 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Szín | Fehér |
| Méret | (H x Sz x Ma) 450 x 130 x 490 mm |
| Hossz | 450 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 490 mm |
| Súly | 6400 g |
| Termék típus | Sztereo mikroszkóp |
| Termékazonosító | 852122 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bresser Optik |
| Cikkszám | 1384907 |
| Súly | 7.125 kg |
| Vonalkód | 4007922154039 |
A mikroszkópok világa kinyílik Ön előtt! Bresser, Dino Lite, TOOLCRAFT és Reflecta márkák széles választékából válogathat asztali és digitális mikroszkópok között. Felfedezze a apróságok titkait, vizsgálja meg növényi sejteket vagy kristályokat 40x-től akár 1024x-es nagyításig!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.