Munkaasztalok | Munkaállványok
Brennenstuhl MB 160 H 1444700 Állvány Kihajtható, Állítható magasság 160 kg (Sz x Ma) 680 mm x 1300 mm 7.5 kg 1 db
Gyártó: Brennenstuhl
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Brennenstuhl MB 160 H 1444700 Állvány Kihajtható, Állítható magasság 160 kg (Sz x Ma) 680 mm x 1300 mm 7.5 kg 1 db
Termékazonosító: 812796
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 680 mm x 1300 mm |
|---|---|
| Súly | 7.5 kg |
| Magasság | 1300 mm |
| Szélesség | 680 mm |
| Jellemzők | Kihajtható |
| Jellemzők | Állítható magasság |
| Magasság (max.) | 1300 mm |
| Magasság (min.) | 820 mm |
| Terhelés (max.) | 160 kg |
| Termék típus | Állvány |
| Termékazonosító | 812796 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brennenstuhl |
| Cikkszám | 889285 |
| Súly | 6.726 kg |
| Vonalkód | 4007123101641 |
A professzionális munkát igénylő projektekhez és hobbi barkácsoláshoz is ideális munkaasztalok és munkaállványok széles választéka áll rendelkezésre. A Holzmann Maschinen, Bosch Professional, Stanley, Brennenstuhl és Wolfcraft márkák termékei garantálják a stabilitást, megbízhatóságot és kényelmes munkavégzést. Válasszon a különböző méretekben és funkciókban elérhető munkaasztalokból, hogy megfeleljenek az egyéni igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.