Mechanikus visszaszámláló időzítő konnektorba, 3680 W, Brennenstuhl 1506590
Gyártó: Brennenstuhl
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Visszaszámláló időzítő, mechanikusMax. kapcsolási teljesítmény 3680 WGyermekvédelemmelBeállítható: 1 - 120 percreLekapcsolja a rácsatlakoztatott fogyasztókat, ha a beállított idő letelt. Nagyon egyszerűen kezelhető....
Termékazonosító: 37886
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 090 Ft/db)
3 090 Ft
Max. kapcsolási teljesítmény 3680 W
Gyermekvédelemmel
Beállítható: 1 - 120 percre
Lekapcsolja a rácsatlakoztatott fogyasztókat, ha a beállított idő letelt. Nagyon egyszerűen kezelhető.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Időkapcsoló óra típus: Analóg · Kapcsolási ciklus: Napi program · Kapcsolási teljesítmény (max.): 3680 W · Kapcsolóprogramok száma: 1 · Legrövidebb kapcsolási idő: 1 perc · Max. kapcsolási áram: 16 A · Nyári-/Téli időátállás: Manuális · Szín: Szürke,Fehér · Termék típus: Dugalj időzítő · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 230 V/AC
| Típus | Analóg |
|---|---|
| Kapcsolási ciklus | Napi program |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Védelmi típus | IP20 |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 3680 W |
| Kapcsolóprogramok száma | 1 |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 16 A |
| Szín | Szürke |
| Szín | Fehér |
| Legrövidebb kapcsolási idő | 1 perc |
| Nyári-/Téli időátállás | Manuális |
| Időzítő idő | 1 … 120 perc |
| Kapcsolási teljesítmény | 3680 W |
| Termék típus | Dugalj időzítő |
| Termékazonosító | 37886 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brennenstuhl |
| Cikkszám | 613391 |
| Súly | 150 g |
| Vonalkód | 4007123566068 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




A készülék megfelelően működik nálam, teszi a dolgát :) Szerencsére működése közben nem ad ki hangot (azaz nem ketyeg - emiatt aggódtam rendeléskor), csak a lekapcsolásnál lehet hallani egy kattanást.
H. Ferenc –