Kültéri digitális heti időkapcsoló óra konnektorba, 3680W, 20 program, IP44, Brennenstuhl 1507490
Gyártó: Brennenstuhl
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Digitális heti időkapcsoló óra, IP44, Brennenstuhl20 program, véletlenszerű kapcsolás és visszaszámlálás funkcióFröccsenő víz ellen védett, IP44GyermekvédelemmelVéletlenszerű kapcsolásKapcsolja tetszőlegesen bármely elektr...
Termékazonosító: 37706
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 490 Ft/db)
7 490 Ft
20 program, véletlenszerű kapcsolás és visszaszámlálás funkció
Fröccsenő víz ellen védett, IP44
Gyermekvédelemmel
Véletlenszerű kapcsolás
Kapcsolja tetszőlegesen bármely elektromos készülékét beltérben, vagy kültérben ezen a programozható elektronikus időkapcsoló órán keresztül. 20 kapcsolási program, egy véletlenszerű kapcsolás és egy visszaszámlálás funkció áll rendelkezésre. Beépített akkuk az adatmegőrzéshez.
Jellemzők:
Lehetséges a futó programokm megszakítása · Adatmentés áramkimaradás esetén · Praktikus ház felépítés · Kapcsoló - dugalj kombináció esetén a villanykapcsolót az időzítő háza nem takarja el · Extra nagy kijelző a hét napjai, a 12 és 24 órás kijelzésű óraidő, perc és másodperc illetve a működési mód megjelenítésére.
Műszaki adatok:
Alkalmazás: Fény- és készülékvezérlés · Alkalmazási terület: Kültér · Blokk-képzés: H-P, H-Szo, H-V, H-K-Sze, H-Sze-P, Cs-P-Szo, K-Cs-Szo, V és Szo-V · Időkapcsoló óra típus: Digitális · Kapcsolási ciklus: Heti program · Kapcsolási teljesítmény (max.): 3680 W · Kapcsolóprogramok száma: 20 · Kapcsolóóra jellemzők: Visszaszámláló funkció,Véletlen kapcsolás funkció · Kivitel: Digitális · Legrövidebb kapcsolási idő: 1 perc · Max. kapcsolási áram: 16 A · Méret, magasság: 125 mm · Méret, mélység: 45 mm · Méret, szélesség: 65 mm · Nyári-/Téli időátállás: Manuális · Szín: Ezüst · Termék típus: Dugalj időkapcsoló óra · További műszaki adatok:
Szállítás tartalma:
Időkapcsoló óra nem cserélhető akkuval.
| Típus | Digitális |
|---|---|
| Jellemzők | Visszaszámláló funkció |
| Jellemzők | Véletlen kapcsolás funkció |
| Kapcsolási ciklus | Heti program |
| Alkalmazási terület | Kültér |
| Védelmi típus | IP44 |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 3680 W |
| Kapcsolóprogramok száma | 20 |
| Blokk-képzés | H-P, H-Szo, H-V, H-K-Sze, H-Sze-P, Cs-P-Szo, K-Cs-Szo, V és Szo-V |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 16 A |
| Szín | Ezüst |
| Legrövidebb kapcsolási idő | 1 perc |
| Nyári-/Téli időátállás | Manuális |
| Szélesség | 65 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Mélység | 45 mm |
| Kivitel | Digitális |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 65 x 125 x 45 mm |
| Alkalmazás | Fény- és készülékvezérlés |
| Időzítő idő | 23 óra/59 perc |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Termék típus | Dugalj időkapcsoló óra |
| Termékazonosító | 37706 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brennenstuhl |
| Cikkszám | 611762 |
| Súly | 260 g |
| Vonalkód | 4007123192021 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.