Konnektorba dugható túlfeszültségvédős dugalj, ezüst, 13,5 kA, Brennenstuhl 1506950
Gyártó: Brennenstuhl
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Túlfeszültségvédő dugóMegvédi az értékes készülékeket a túlfeszültségektőlGyermekvédős dugaljLevezetési áram 13,5 kAAz SP 90 közdugó használatával a készülékeket hatásosan megvédhetjük attól, hogy tönkremenjen vagy a számítógé...
Termékazonosító: 37688
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 690 Ft/db)
5 690 Ft
Megvédi az értékes készülékeket a túlfeszültségektől
Gyermekvédős dugalj
Levezetési áram 13,5 kA
Az SP 90 közdugó használatával a készülékeket hatásosan megvédhetjük attól, hogy tönkremenjen vagy a számítógépeket az adatvesztéstől. A készülék nem engedi át a feszültség csúcsokat és az áram csúcsokat 13,5 kA-ig valamint 25 nanoszekundumos igen gyors megszólalási idővel dolgozik. Működés jelzéssel.
Műszaki adatok:
Méret, magasság: 107 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Termék típus: Túlfeszültség ellen védő köztes dugalj · További műszaki adatok: Névleges áram: 16 A · Csatlakozási teljesítmény (max.): 3680 W.
| Szín | Ezüst |
|---|---|
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 107 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 80 x 107 x 40 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Termék típus | Túlfeszültség ellen védő köztes dugalj |
| Termékazonosító | 37688 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brennenstuhl |
| Cikkszám | 611503 |
| Súly | 170 g |
| Vonalkód | 4007123191482 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.